Vítejte

A bit halftone tinted.

neděle 3. ledna 2010

Blogování je věc časově náročná.

Možná by ani tak náročná nebyla, kdyby měl člověk o čem psát. Když jsem cestoval po Americe, nebyl problém témata nalézt. Zážitků bylo víc než dost a myslím, že to bylo i zajímavé. Ovšem v době, kdy bloguje každý o všem, mi přijde, že jediná smysluplná věc o které se dá blogovat, je "nic". A pojďme si říct rovnou, že přesně o tom taky celý tento zápisek bude.


Odborných IT, webdesign a internet blogů je tu milión a většina z nich je stejně nudných. Kdybych psal blog o svém oboru, tak mi bude rozumět stejnak jen pět a půl člověka a ještě se uhryžou nudou. A to jsem hodně vtipný! ... Muhehe.

Pak je tu otázka volného času. Nechápu, jak někdo může 8 hodin denně sedět za počítačem, pak přijít domů, sednout za něj znovu a ještě psát nějaké texty a vlastně do monitoru čumět zase. A dobrovolně. Může mi to někdo vysvětlit? Když jsem studoval, tak jsem seděl za počítačem dlouho ve volném čase, ale teď, když za ním musím pracovat pořád, bych ho nejraději hodil z okna. A to jsem si o sobě myslel , že jsem počítačový maniak :)

Do teď jsem nevěděl, kam tento zápisek vlastně směřuje a kam nás zavede, ale nyní už je vše jasné. Vlastně jsem tím vším chtěl říct, že mě baví akorát tak psát totální blbosti které nikoho nezajímají. Nejlíp, aby to nikdo nečet. A celý tento blog je o ho*ně.

Díky a čau.

Žádné komentáře:

Okomentovat