Vítejte

A bit halftone tinted.

pondělí 1. února 2010

Přípravy na cestu a něco vtipného na rozptýlení.

Takže v nejbližší době se můžete těšit (ano, všichni jeden až dva čtenáři) na další zážitky z cest. Tentokrát ne tak daleko a ani nehodláme navštívit tak zajímavou lokalitu. Vlastně si myslím, že je to podobné, jako bysme jeli do Krkonoš. Akorát na druhou stranu. Jo, jedem do Innsbrucku, konkrétně do Axameru, konkrétně na hory. Juchů! Snowboardy jsme už zamluvili v testovacím centru Volkl. A budou to nářezové modely, maximálně rok staré, což je asi tak o 7 let mladší, než to, co mám doma. A boty určitě nemají ulomenou špičku a vázání přezku. Když to vemu kolem a kolem tak vlastně cokoliv je lepší než to co mám doma :)


A mezitím, jeden vtipný zážitek z minulého týdne. Bazén. Já. Plavky. Prdel. Tyhle štyry slova definují celou tu trapně-vtipnou situaci, kterou si snad domyslí každý. Jo, praskly mi plavky ve švu na prdeli a řekl mi to nějakej starší chlápek až po cca 3/4 hodině plavání. To mi říkejte, že když jsem s odhalenou řítí plaval půl hoďky kraula sem tam, že si toho nikdo nevšiml. Až když jsem se sprchoval po páře mi decentně dědek naznačil, že mám "v zadu díru". Tak neasi!
Podíval jsem se, vykouklo to na mě skrz asi deseti centimetrovou džuznu, kterou jsem ihned scvakl pěstí a odcupital (vypadajíce při tom jak posranej) do převlékárny. :)
Naštěstí už chodím jinam. :) A zpětně si říkám, že ty pohledy které na mě lidi házeli celou dobu pobytu v bazénu byly mírně divné. Holt, z toho plyne jediné - pokud chodíte často plavat, zkontrolujte si plavky na prdeli dřív, než vyrazíte z domu. Je to totiž docela namáhaná oblast, která ve spojení s chlórem a stářím dělá neplechu :)

2 komentáře: