Vítejte

A bit halftone tinted.

čtvrtek 18. března 2010

Je krásně.

Auto v servisu, sedím v autobuse MHD a jedu z Královic do Práglu. Je krásně. Modrá obloha, nikde ani mráček, praží slunko a mě v uších hraje optimistická hudba pěkně nahlas. Po tak dlouhé době konečně zase krásný den a já nejsem zavřený v práci. Užívám si to maximálně.

Blíží se jaro, ptáci budou zpívat, slečny v ulicích odhalí kolínka a ramínka, všechno rozkvete a budem se chodit koupát a budem chodit na zahrádký na pívó a budem vysedávat na pergolé a grilovat, ochutnávat vínečko a kouřit doutníky a k tomu usrsávat whískey. A nebudem pracovat a budem mít prostě zase prázdniny jak za mlada, budem jezdit na kolech a bruslích a bude nám zase fajn.

A až vyhraje volby ten zasraný Paroubek a celá plejáda těch blbců z ČSSD nám bude vládnout, tak emigrujeme někam, kde furt svítí Slunce, kde mají prázdniny celý rok a kde nikdo nic neřeší. A kdepak to je? Hawaii, Cuba, Jů es end ej, Ukraina? To až mi někdo prozradí, hned frčím!

4 komentáře:

  1. Az vyhraje Jyrka, tak uz bude jenom dobre, ty hloupy.

    OdpovědětSmazat
  2. Aha, tak na to jsem zvědavý. Až například sníží zadlužování státu do roku 2013 o 50%, zruší poplatky u doktora a zvedne daně. Johohó :) To se budem zase mít, panečku.

    OdpovědětSmazat
  3. Dane zvedne jenom bohatym, a tak je to spravne, beztak si vsechno nakradli.

    OdpovědětSmazat