Vítejte

A bit halftone tinted.

úterý 23. března 2010

Směřuje to do...

Začíná to jít do rjadnej piči. A to sme teprve na začátku. Co si budu říkat tak za 50 let? Jesi si teda eště něco vůbec budu říkat. Měl bych s tím každopádně něco rychle udělat dokud je čas.
Dnes jsem v sauně slyšel jak se chlapi baví o nákupu a prodeji akcií. Žeby to byla cesta k luxusním penězům? No neznělo to vůbec špatně - $5000 na kontě, nákup a prodej v intervalech 3-10 minut a pomaloučku zvyšovat svě jmění. Hoďka a půl denně otročiny za netem a $1000 měsíčně v klidu v kapse. Asi prodám auto a jdu do toho. A za 2 roky na té Hawaji ve vlastním letním sídle!

Další možnost vidím vysrat se na majetky, všechno prodat a odcestovat někam daleko, dělat tam podřadné práce (úklidy, myčku nádobí, hlídání vleků, štípání lístků, prostituci, obchod s drogami) a žít ze dne na den, pak pocestovat a přesunout se jinam a zase znova práce, pocestovat a jinam. Myslím, že rok, dva, tři bych to bez problémů vydržel.

Poslední, ale hodně nepravděpodobnou možnost vidím v rychlém nečekaném zbohatnutí výhodnou investicí do začínajícího prosperujícího a megamoc skvělého podniku. Pak ho na dálku "řídit" a cestovat.
Jo a nebo dostat dotaci na nemovitost na nějakém budoucím nákupním place a pronajímat ho firmám jako prodejny. A pak už jen lítat do Dubaje na golf.

Tak co z toho kurňa šopa udělám?

2 komentáře:

  1. Ja ti reknu jak dopadnes - prvni dovolena v Bulharsku, druha dovolena v Bulharsku, a pak uz jenom same socialni jistoty...

    OdpovědětSmazat
  2. Jo, a nebo tak, no :)
    http://i.nyx.cz/files/00/00/03/84/384317_c227dfab8c15ecc3ca21.jpg

    OdpovědětSmazat