Vítejte

A bit halftone tinted.

sobota 17. dubna 2010

Blbé kóma.

Kája Saudek, česká komiksová legenda je už čtvrtým rokem v komatu. Zaslechl jsem to dnes v televizi a připomnělo mi to dvě věci. Zaprvé, že jsem v knihkupectví zahlídl tlustou bichli velikosti A4 nadepsanou Kája Saudek a na přebalu měla pěkný komiksový motiv. Žeby kniha plná jeho komiksů? Majt bý.

A zadruhé, že mi známý, který po ošklivé autonehodě ve Škodě 120 upadl asi na dva týdny do komatu vyprávěl, co je na tom koma vlastně nejhorší. Teda jinak! Vyprávěl mi, že nejhorší na celé té nehodě bylo právě koma. Prý se mu zdály celou dobu sny. Jenže spal asi dva týdny a během té doby se mu zdály jen tři... hooodně tááááhléééé. Taková čtyřdenní noční můřička není zrovna dvakrát ideální, zvlášť, když se člověk nemůže probudit, žeáno. Dva dny, pomalu se blížící killah s nožem, na kterého se na konci chodby jen můžete dívat a čekat až si pro vás dojde nejspíš zanechá psychické následky...

Co se asi tak zdá Kájovi? Žeby nějaký pěkný erotický? Nebo je uvězněný ve vlastních komiksech? Kdo ví, každopádně za mě: koma NENE!

Žádné komentáře:

Okomentovat