Vítejte

A bit halftone tinted.

pondělí 16. června 2014

Homeopatie a alergie.

Rozhodl jsem se, že vyzkouším alternativu. Po shlédnutí dokumentu o cvičiteli psů, který se zbavil silné alergie na psy alternativní medicínou, jsem začal se strejdou Googlem pátrat a všechny cesty vedou k homeopatii.
Mám alergii na pyl, plísně a kočky. Alergolog naměřil tři křížky. Po roce užívání léků (aerius) se sice příznaky dost zlepšily, ale řekl jsem si, že vyzkouším na vlastní kůži (nos), jak ta šarlatánská homeopatie vlastně funguje, a jestli mě dokáže zbavit alergie úplně a navždy. 


Našel jsem si homeopatickou poradnu v blízkosti (www.vharmonii.cz) a domluvil si schůzku. Na netu jsem si o tom už něco přečetl, takže jsem se smířil s tím, že ta úvodní konzultace levněji než za 1000,- nebude, a že bude trvat cca hodinu a půl. Jo a ještě jedna maličkost – že kromě toho co mi je fyzicky, budu povídat o dětství, rodině, vztazích, o tom jaký jsem atd. Sakra. No, ale co... za zkoušku nic moc nedám.

Každopádně přesně jak jsem vyčetl se i stalo. Dvě hodiny utekly jak voda a já byl o 1100,- lehčí.
O tři hodiny později mi přišel mail od homeopatičky, že mi vybrala a doporučuje lék Elaps Corallinus 30C. Prý se výborně hodí na mou alergii a k mé osobnosti. Cucat 3 kuličky 2x denně první tři dny a potom 3 kuličky dvakrát týdně.
Lék je háklivý na mobily, takže k nim nemůže a já minimálně 5 minut před a po užití nesmím nic jíst ani pít.

První dávka je ve mě, tak jsem zvědavý jak to půjde.
Budu to tady průběžně zaznamenávat, kdyby někdo (rozuměj: Nevěřící Tomáš jako já) hledal podobné informace a nějakou nezaujatou zkušenost.

Wish me luck :)

Žádné komentáře:

Okomentovat